UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
FACEBOOK
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
Wszystko na temat karmienia ryb. Przygotowywanie i dawkowanie pokarmów.

TEMAT: Kamery przemysłowe poprawiają bezpieczeństwo

Kamery przemysłowe poprawiają bezpieczeństwo 2016/08/25 22:18 #1

Kamery szybkoobrotowe są inne od standardowych kamer w monitoringu przemysłowym. Czym? Kamery szybkoobrotowe posiadają zainstalowane silniki, które dają możliwość w każdym momencie zmienić ustawienie obiektywu. Jest to wyróżniająca cecha, gdy szukamy kamery do budynków wielkopowierzchniowych, gdzie jedna kamera musi badać duży teren. Dzięki temu są one idealnie zaprojektowane jako kamery magazynowe. Zaprezentowane urządzenia posiadają kilka rodzajów obiektywów, by sprostać wszelkim oczekiwaniom.
Kamery obrotowe IP świetnie sprawdzają się jako element systemu monitoringu CCTV w dużych połaciach terenu, takich jak lotniska.
Do zalet kamery obrotowej IP można zaliczyć sposobność zdalnego sterowania, które odbywa się za pośrednictwem sieci, przez przeglądarkę internetową lub przeznaczoną do tego celu aplikację i może odbywać się z dowolnego miejsca, a także pracę przy wykorzystaniu sieci bezprzewodowej, dzięki czemu nie trzeba tworzyć instalacji CCTV IP za pomocą kabli.
Kamery obrotowe IP, działające w zaawansowanych systemach monitoringu, zaopatrzone są z reguły w zoom optyczny, natomiast przystępniejsze modele, przeznaczone do pracy na mniejszej przestrzeni, nie posiadają tej funkcji.
alarming.pl
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Time to create page: 0.405 seconds

Najnowsze posty

  • Brak postów do publikacji.

Odwiedziny

Odwiedza nas 23 gości oraz 0 użytkowników.

Galeria